Aby przybliżyć sylwetki poszczególnych specjalistów, przyjmujących w naszym gabinecie lekarskim w Łodzi, przygotowaliśmy krótkie opisy, przedstawiające wykształcenie, kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe naszych ginekologów, położnych i dermatologów.

Poszczególni specjaliści ujawniają również zakres szczególnych zainteresowań medycznych, co przedstawiają między innymi tematy pracy dyplomowych i doktorskich.dr n. med. Grażyna Dec – specjalista położnictwa i ginekologii


Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1981 roku.
Kolejne stopnie specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii uzyskałam w 1985 roku (pod kierunkiem pana profesora Mariana Szpakowskiego), oraz w 1993 roku (pod kierunkiem pana profesora Jacka Suzina).
W roku 1990, na podstawie rozprawy doktorskiej pod tytułem „Ultrasonograficzna ocena wzrostu punktów kostnienia kości stępu płodu w ciąży fizjologicznej”, uzyskałam stopień naukowy doktora nauk medycznych. Promotorem pracy był pan profesor Jacek Suzin.
Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego uzyskałam w 1992 roku.

Bardzo cenię sobie wyróżnienie – honorowy tytuł LEKARZA PRZYJACIELA KOBIETY – jaki otrzymałam w roku 2004 z rąk pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej, dzięki rekomendacjom moich pacjentek, czytelniczek miesięcznika Twój Styl.

Zapraszam w poniedziałki i w środy.
Możliwość umówienia wizyty telefonicznie w godzinach popołudniowych pod numerem : 42 207 93 93
lub poprzez portal znanylekarz.pl –
umów wizytę u dr. Grażyny Dec


dr n. med. Izabela Kornacka-Neyder – specjalista dermatolog


Łódź jest moim rodzinnym miastem. Tutaj też pracuję i mieszkam.

Jako lekarz medycyny i dermatolog pracuję już od 1992 roku. Dermatologia jest moją pasją.
Studia na Akademii Medycznej w Łodzi (wydział lekarski) ukończyłam w 1992 roku. Pierwszy stopień specjalizacji uzyskałam w 1996r. a drugi stopień w 2002r. Przez 11 lat pracowałam w szpitalu dermatologicznym w Pabianicach a obecnie, od 2004 roku w Poliklinice MSWiA w Łodzi. Przez wszystkie lata pracy podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach i szkoleniach krajowych a także zagranicznych. Śledzę na bieżąco wszystkie doniesienia o nowościach w dziedzinie diagnostyki i metodach leczenia ale również podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie nowych metod laseroterapii. Jest to dziedzina w której dokonuje się dynamiczny rozwój.

//www.izabelakornacka.pl/

Zapraszam w poniedziałki i w piątki.


dr n. med Sofija Mandryka-Stankewycz – specjalista ginekologii i położnictwa


Ukończyłam Akademię Medyczną w Połtawie (Ukraina) w 2001 roku. Posiadam specjalizację z Położnictwa i Ginekologii (2010).
W 2007 roku obroniłam pracę doktorską zatytułowaną „Nieinwazyjny test prenatalny w I trymestrze ciąży w diagnostyce wad płodu w populacji polskiej”. Promotorem pracy był pan profesor Piotr Sieroszewski. Zajmuję się ultrasonograficzną diagnostyką prenatalną.
Posiadam certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Fetal Medicine Foundation Londyn – FMF.

Zapraszam we wtorki.
Możliwość umówienia wizyty telefonicznie w godzinach popołudniowych pod numerem : 42 207 93 93
lub poprzez portal znanylekarz.pl –
umów wizytę u dr. Sofiji Mandryki Stankewych


dr Hanna Klimek – specjalista położnictwa i ginekologii


Łącząc pasję z pracą staram się dać pacjentkom najlepszą opiekę medyczną zarówno w szpitalu jak i w gabinecie. Jako kobieta doskonale rozumiem problemy swoich pacjentek i zawsze staram się aby wizyta nie była dla nich traumatycznym doświadczeniem.
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista położnictwa i ginekologii. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. Pirogowa w Łodzi (dawniej im. Madurowicza).
Doktorantka w Klinice Medycyny Płodu i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, pod kierownictwem Pana Profesora Piotra Sieroszewskiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Odbyła szkolenia z zakresu kolposkopii, uroginekologii oraz ultrasonografii. Uczestnik licznych zjazdów oraz konferencji naukowych z zakresu położnictwa i ginekologii.
W swojej praktyce zajmuje się zarówno pacjentkami młodymi, ciężarnymi jak również w okresie menopauzy czy senium.
 
Zapraszam w czwartki.
Możliwość umówienia wizyty telefonicznie w godzinach popołudniowych pod numerem : 42 207 93 93
lub poprzez portal znanylekarz.pl –
umów wizytę u dr. Hanny Klimek


dr Tomasz Dutkowski – specjalista położnictwa i ginekologii


Od początku swojej pracy zawodowej jestem zafascynowany zagadnieniami płodności kobiet. Rzetelnie w oparciu o najnowszą wiedzę prowadzę ciąże od zapłodnienia aż do rozwiązania, również te o podwyższonym ryzyku. Ciężka praca pozwoliła mi na zostanie starszym asystentem w Klinice Położnictwa i Ginekologi w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki kierowanej przez Konsultanta Wojewódzkiego z dziedziny Położnictwa i Ginekologi.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista położnictwa i ginekologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Uczestnik licznych zjazdów oraz konferencji naukowych z zakresu położnictwa i ginekologii.

Zapraszam w soboty.
Możliwość umówienia wizyty telefonicznie w godzinach popołudniowych pod numerem : 42 207 93 93
lub poprzez portal znanylekarz.pl –
umów wizytę u dr. Tomasza Dutkowskiego


prof. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski – specjalista położnictwa i ginekologii


Tytuł profesora otrzymałem z rąk Pana Prezydenta 27 września 2016r. Jestem specjalistą z wieloletnim doświadczeniem z zakresu: położnictwa, ginekologii oraz endokrynologii. Prowadzę ciąże fizjologiczne jak i ciąże u kobiet z zaburzeniami hormonalnymi. Zajmuje się również ginekologią młodzieżową. W gabinecie wykonuję szereg zabiegów i badań m.in. USG ginekologiczne, pobranie cytologii, HPV, wymazy, badania DNA.

Jestem pracownikiem II Kliniki Medycyny Płodu i Ginekologii WSS im. Pirogowa w Łodzi oraz Kierownikiem Zakładu Endokrynologii Porównawczej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Należę do kadry naukowo-dydaktycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Biegle władam językiem angielskim, co pozwala na stałe poszerzanie wiedzy medycznej oraz kontakt z pacjentkami anglojęzycznymi.

Zapraszam we wtorki.
Możliwość umówienia wizyty telefonicznie w godzinach popołudniowych pod numerem : 42 207 93 93
lub poprzez portal znanylekarz.pl –
umów wizytę u prof. Tomasza Ochędalskiego


dr n. med. Ernest Grabarek – specjalista ortopedii i traumatologii


Szeroko pojęte schorzenia narządu ruchu, to nie tylko moja praca ale również pasja.

Jako wieloletni pracownik Kliniki Ortopedii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM zdobyłem niezbędne doświadczenie które na co dzień pomaga mi diagnozować i leczyć nawet najbardziej skomplikowane schorzenia moich pacjentów. Zwieńczeniem moich badań naukowych na temat wad postawy było uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych.

Swoją wiedzę i umiejętności poszerzam uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych.

Zapraszam w piątki.
Możliwość umówienia wizyty telefonicznie w godzinach popołudniowych pod numerem : 42 207 93 93
lub poprzez portal znanylekarz.pl –
umów wizytę u dr. Ernesta Grabarka


dr n. med. Adam Bitner – specjalista położnictwa i ginekologii; specjalista perinatologii


Od 17 lat pracuje w Bloku Porodowym Szpitala im. Pirogowa w Łodzi przy ulicy Wileńskiej 37 i wciąż każdy poród jest dla mnie wyjątkowym wydarzeniem.

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa w 2011r. Jestem również adiunktem w Klinice Perinatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Moje zainteresowania zawodowe obejmują głównie położnictwo i perinatologię, z powodzeniem prowadzę nawet najbardziej powikłane ciąże.

Posługuję się płynnie językiem angielskim.

Jestem autorem lub współautorem kilkunastu publikacji opublikowanych w recenzowanych
polsko i anglojęzycznych czasopismach, a także rozdziałów w podręcznikach dla studentów.

Jesienią 2018 ukończyłem specjalizację i zdałem egzamin w dziedzinie perinatologii.

 

Zapraszam w poniedziałki.
Możliwość umówienia wizyty telefonicznie w godzinach popołudniowych pod numerem : 42 207 93 93

lub poprzez portal znanylekarz.pl –
umów wizytę u dr. Adama Bitnera