Aby przybliżyć sylwetki poszczególnych specjalistów, przyjmujących w naszym gabinecie lekarskim w Łodzi, przygotowaliśmy krótkie opisy, przedstawiające wykształcenie, kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe naszych ginekologów, położnych i dermatologów.

Poszczególni specjaliści ujawniają również zakres szczególnych zainteresowań medycznych, co przedstawiają między innymi tematy pracy dyplomowych i doktorskich.dr n. med. Grażyna Dec – specjalista położnictwa i ginekologii


Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1981 roku.
Kolejne stopnie specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii uzyskałam w 1985 roku (pod kierunkiem pana profesora Mariana Szpakowskiego), oraz w 1993 roku (pod kierunkiem pana profesora Jacka Suzina).
W roku 1990, na podstawie rozprawy doktorskiej pod tytułem „Ultrasonograficzna ocena wzrostu punktów kostnienia kości stępu płodu w ciąży fizjologicznej”, uzyskałam stopień naukowy doktora nauk medycznych. Promotorem pracy był pan profesor Jacek Suzin.
Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego uzyskałam w 1992 roku.

Bardzo cenię sobie wyróżnienie – honorowy tytuł LEKARZA PRZYJACIELA KOBIETY – jaki otrzymałam w roku 2004 z rąk pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej, dzięki rekomendacjom moich pacjentek, czytelniczek miesięcznika Twój Styl.

Zapraszam w poniedziałki i w środy.
Możliwość umówienia wizyty telefonicznie w godzinach popołudniowych pod numerem : 42 207 93 93
lub poprzez portal znanylekarz.pl –
umów wizytę u dr. Grażyny Dec


dr n. med. Izabela Kornacka-Neyder – specjalista dermatolog


Łódź jest moim rodzinnym miastem. Tutaj też pracuję i mieszkam.

Jako lekarz medycyny i dermatolog pracuję już od 1992 roku. Dermatologia jest moją pasją.
Studia na Akademii Medycznej w Łodzi (wydział lekarski) ukończyłam w 1992 roku. Pierwszy stopień specjalizacji uzyskałam w 1996r. a drugi stopień w 2002r. Przez 11 lat pracowałam w szpitalu dermatologicznym w Pabianicach a obecnie, od 2004 roku w Poliklinice MSWiA w Łodzi. Przez wszystkie lata pracy podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach i szkoleniach krajowych a także zagranicznych. Śledzę na bieżąco wszystkie doniesienia o nowościach w dziedzinie diagnostyki i metodach leczenia ale również podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie nowych metod laseroterapii. Jest to dziedzina w której dokonuje się dynamiczny rozwój.

//www.izabelakornacka.pl/

Zapraszam w poniedziałki i w piątki.


dr n. med Sofija Mandryka-Stankewycz – specjalista ginekologii i położnictwa


Ukończyłam Akademię Medyczną w Połtawie (Ukraina) w 2001 roku. Posiadam specjalizację z Położnictwa i Ginekologii (2010).
W 2007 roku obroniłam pracę doktorską zatytułowaną „Nieinwazyjny test prenatalny w I trymestrze ciąży w diagnostyce wad płodu w populacji polskiej”. Promotorem pracy był pan profesor Piotr Sieroszewski. Zajmuję się ultrasonograficzną diagnostyką prenatalną.
Posiadam certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Fetal Medicine Foundation Londyn – FMF.

Zapraszam we wtorki.
Możliwość umówienia wizyty telefonicznie w godzinach popołudniowych pod numerem : 42 207 93 93
lub poprzez portal znanylekarz.pl –
umów wizytę u dr. Sofiji Mandryki Stankewych


dr Hanna Klimek – specjalista położnictwa i ginekologii


Łącząc pasję z pracą staram się dać pacjentkom najlepszą opiekę medyczną zarówno w szpitalu jak i w gabinecie. Jako kobieta doskonale rozumiem problemy swoich pacjentek i zawsze staram się aby wizyta nie była dla nich traumatycznym doświadczeniem.
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista położnictwa i ginekologii. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. Pirogowa w Łodzi (dawniej im. Madurowicza).
Doktorantka w Klinice Medycyny Płodu i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, pod kierownictwem Pana Profesora Piotra Sieroszewskiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Odbyła szkolenia z zakresu kolposkopii, uroginekologii oraz ultrasonografii. Uczestnik licznych zjazdów oraz konferencji naukowych z zakresu położnictwa i ginekologii.
W swojej praktyce zajmuje się zarówno pacjentkami młodymi, ciężarnymi jak również w okresie menopauzy czy senium.
 
Zapraszam w czwartki.
Możliwość umówienia wizyty telefonicznie w godzinach popołudniowych pod numerem : 42 207 93 93
lub poprzez portal znanylekarz.pl –
umów wizytę u dr. Hanny Klimek


dr Tomasz Dutkowski – specjalista położnictwa i ginekologii


Od początku swojej pracy zawodowej jestem zafascynowany zagadnieniami płodności kobiet. Rzetelnie w oparciu o najnowszą wiedzę prowadzę ciąże od zapłodnienia aż do rozwiązania, również te o podwyższonym ryzyku. Ciężka praca pozwoliła mi na zostanie starszym asystentem w Klinice Położnictwa i Ginekologi w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki kierowanej przez Konsultanta Wojewódzkiego z dziedziny Położnictwa i Ginekologi.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista położnictwa i ginekologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Uczestnik licznych zjazdów oraz konferencji naukowych z zakresu położnictwa i ginekologii.

Zapraszam w soboty.
Możliwość umówienia wizyty telefonicznie w godzinach popołudniowych pod numerem : 42 207 93 93
lub poprzez portal znanylekarz.pl –
umów wizytę u dr. Tomasza Dutkowskiego


prof. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski – specjalista położnictwa i ginekologii


Tytuł profesora otrzymałem z rąk Pana Prezydenta 27 września 2016r. Jestem specjalistą z wieloletnim doświadczeniem z zakresu: położnictwa, ginekologii oraz endokrynologii. Prowadzę ciąże fizjologiczne jak i ciąże u kobiet z zaburzeniami hormonalnymi. Zajmuje się również ginekologią młodzieżową. W gabinecie wykonuję szereg zabiegów i badań m.in. USG ginekologiczne, pobranie cytologii, HPV, wymazy, badania DNA.

Jestem pracownikiem II Kliniki Medycyny Płodu i Ginekologii WSS im. Pirogowa w Łodzi oraz Kierownikiem Zakładu Endokrynologii Porównawczej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Należę do kadry naukowo-dydaktycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Biegle władam językiem angielskim, co pozwala na stałe poszerzanie wiedzy medycznej oraz kontakt z pacjentkami anglojęzycznymi.

Zapraszam we wtorki.
Możliwość umówienia wizyty telefonicznie w godzinach popołudniowych pod numerem : 42 207 93 93
lub poprzez portal znanylekarz.pl –
umów wizytę u prof. Tomasza Ochędalskiego


dr n. med. Adam Bitner – specjalista położnictwa i ginekologii; specjalista perinatologii


Od 17 lat pracuje w Bloku Porodowym Szpitala im. Pirogowa w Łodzi przy ulicy Wileńskiej 37 i wciąż każdy poród jest dla mnie wyjątkowym wydarzeniem.

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa w 2011r. Jestem również adiunktem w Klinice Perinatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Moje zainteresowania zawodowe obejmują głównie położnictwo i perinatologię, z powodzeniem prowadzę nawet najbardziej powikłane ciąże.

Posługuję się płynnie językiem angielskim.

Jestem autorem lub współautorem kilkunastu publikacji opublikowanych w recenzowanych
polsko i anglojęzycznych czasopismach, a także rozdziałów w podręcznikach dla studentów.

Jesienią 2018 ukończyłem specjalizację i zdałem egzamin w dziedzinie perinatologii.

 

Zapraszam w poniedziałki.
Możliwość umówienia wizyty telefonicznie w godzinach popołudniowych pod numerem : 42 207 93 93

lub poprzez portal znanylekarz.pl –
umów wizytę u dr. Adama Bitnera